Ви тут:
Суспільство Україна 

В український прокат виходить фільм “Додому” – претендент на “Оскара”

В український прокат виходить фільм “Додому” – претендент на “Оскара”

7 листопада в український прокат виходить створена за державної підтримки драма “Додому” Нарімана Алієва, національний кандидат на премію «Оскар» у категорії «Найкращий міжнародний фільм».

«Додому» – повнометражний дебют режисера Нарімана Алієва. Фільм розповідає історію кримського татарина Мустафи. Двоє його синів поїхали в Київ після анексії Криму. Розповідь починається з того, що гине його старший син Назім, і батько вирушає до столиці, щоб повернути молодшого сина Аліма додому, а старшого поховати в Криму згідно з мусульманськими традиціями. Головні ролі у стрічці виконали відомий український актор та режисер Ахтем Сеітаблаєв та актор Ремзі Білялов. Продюсером стрічки виступає Володимир Яценко («Атлантида», «Дике поле»), а його міжнародною промоцією займається компанія Wild Bunch. 

Стрічка «Додому» є національним претендентом на премію «Оскар» у категорії «Міжнародний повнометражний фільм». Світова прем’єра фільму відбулася у конкурсній програмі «Особливий погляд» Каннського кінофестивалю.  5 листопада у столичному кінотеатрі «Оскар» у ТРЦ Gulliver відбудеться урочиста київська прем’єра картини за участі творчої групи фільму.

У Полтаві фільм можна переглянути у кінотеатрах Wizoria.