Ви тут:
Суспільство Україна 

В Україні зменшився середній розмір субсидії

В Україні зменшився середній розмір субсидії

Середній розмір призначеної субсидії на одну українську домогосподарство в жовтні 2019 року зменшився на 8,7% в порівнянні з аналогічним місяцем минулого року – до 492,1 грн. Про це йдеться в експрес-випуску Державної служби статистики від 20 листопада, передає ubr.ua

За даними відомства, субсидії на оплату житлово-комунальних послуг (ЖКП) в минулому місяці отримали понад 2,4 млн домогосподарств.

У січні-жовтні цього року за субсидіями звернулися 3,7 млн ​​домогосподарств (-39,3%). При цьому з початку року вони були призначені майже 4,7 млн ​​домогосподарств з урахуванням тих, які подали заявки ще в 2018 році (+ 20,4%).

Сума призначених субсидій за десять місяців склала майже 1,7 млрд грн (у січні-жовтні минулого року – майже 1,2 млрд грн).

У жовтні за субсидіями звернулися понад 1,1 млн домогосподарств, а призначили – майже 1,4 млн домогосподарств (з урахуванням подачі заявок в попередніх періодах).

Нагадаємо, що в листопаді українці почали отримувати платіжки за ЖКП з сумами без врахування пільг і субсидій. У Мінсоцполітики повідомили, що це пов’язано з початком другого етапу монетизації субсидій.

поширити новину: