Ви тут:
Суспільство 

В Україні запустили Apple TV+

В Україні запустили Apple TV+

По всьому світу, в тому числі і в Україні, запускається довгоочікуваний онлайн-кінотеатр Apple TV + з оригінальними шоу та серіалами, за допомогою яких купертінівський гігант розраховує відвоювати ринок у Netflix та інших гравців ринку онлайн-кінотеатрів.

Як повідомляє ITC.ua, початковий анонс стрімінгового сервісу Apple TV +, на який компанія покладає великі надії (раніше публікувалася інформація про те, що на фінансування виробництва оригінальних шоу та фільмів для Apple TV + виділено $ 6 млрд), відбувся на березневій презентації, а потім на вересневій розкрили дату запуску та всі подробиці.
Слід зазначити, що російського чи українського дубляжу на старті, як і очікувалося, не виявилося (за винятком одного дитячого шоу). Перспективи додавання українського озвучення поки вельми туманні, але українські субтитри вже є для всіх серіалів.
Apple TV — цифровий медіа плеєр, розроблений Apple. Плеєр випущений в малому форм-факторі та призначений для відтворення цифрового контенту з iTunes Store, Netflix, Hulu Plus, YouTube, Flickr, iCloud, MLB.tv, NBA League Pass, NHL GameCenter.

Apple TV є невеликим пристроєм 10x10x2.3 см з логотипом та округлими кутами. У пристрою є роз’єм HDMI для підключення до телевізора або монітора, цифровий оптичний аудіовихід, роз’єм Ethernet та Wi-Fi приймач. Пристрій може виводити на екран зображення у роздільності до 1080p.

За відсутності домашньої мережі Wi-Fi — Apple TV є мало функціональним пристроєм. За наявності бездротової мережі, Apple TV надає можливість дуже просто відтворювати контент з різних пристроїв на великому екрані за допомогою технології AirPlay.