Ви тут:
Суспільство Україна 

В Україні створюють перше жіноче видавництво

В Україні створюють перше жіноче видавництво

Організаторки Creative Women Space оголосили про створення першого в Україні жіночого видавництва – Creative Women Publishing.

Про це повідомляє Літакцент.

«Ми хочемо, аби жінки звучали різними голосами і говорили про важливі для них теми. Ми хочемо відкривати нові й забуті імена та просувати сучасні жіночі тексти задля того аби гендерно збалансувати книжкові полиці. Ми хочемо жити у світі, в якому жіночі голоси є почутими. Друзі, запрошуємо вас долучитися до створення першого жіночого видавництва в Україні. Разом із вами хочемо зробити його розмаїтим, яскравим і дуже потрібним усім нам. Минулого разу ми так само створили анкету, ви заповнили її — і в результаті з’явився такий Creative Women Space, про який мріяли всі ми. Цього разу запрошуємо вас до створення Creative Women Publishing», – йдеться у дописі.

Аби долучитися до створення видавництва потрібно заповнити анкету.

Creative Women Space – перший в Україні жіночий креативний простір, заснований п’ятьма жінками власним коштом. Простір працює за моделлю соціального підприємництва і спрямовує зароблені кошти на проекти розвитку жінок у творчості та бізнесі.

Це простір для нетворкінгу, навчання та розвитку. Основні напрямки наших освітніх подій: бізнес, творчість, культура, психологія та подорожі.

поширити новину: