Ви тут:
Комуналка Полтавщина Суспільство 

Усі житлові будинки Кременчука з теплом

Усі житлові будинки Кременчука з теплом

Про це на засіданні виконавчого комітету міської ради  повідомив  міський голова Віталій Малецький.

Мова йде про об’єкти житлового фонду, які обслуговуються управляючими компаніями «Житлорембудсервіс», «Місто для людей» і «Перспектива». Разом із тим, керівник міста звернув увагу на тому, що по будинкам ОСББ йде зворотна тенденція, де жителі деяких об’єднань прийняли одноосібне рішення та самовільно відключилися від централізованого опалення. Такі дії членів цих ОСББ можуть привести до розбалансованості в  системі та ставлять під загрозу повторне підключення їх будинків до теплоносія, повідомляють у міській раді.

Віталій Малецький звернувся із проханням до жителів Кременчука не втручатися в роботу будинкових теплових мереж, а про випадки самовільного відключення опалення в тих чи інших будинках повідомляти в службу допомоги мера кременчужанам (1563) та через соціальну мережу «Фейсбук».  

За інформацією департаменту житлово-комунального господарства міста, наразі до теплоносія підключені 1094 кременчуцьких багатоповерхівок, 13 об’єктів житла залишаються не підключеними, з них 12 – будинків ОСББ і 1 – відомчий будинок.