Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Укрпошта посідає І місце за розміром мережі та є лідером з приймання платежів, – в.о. директора Полтавської дирекції Людмила Сушко

Укрпошта посідає І місце за розміром мережі та є лідером з приймання платежів, – в.о. директора Полтавської дирекції Людмила Сушко

7 листопада в ОКІА “Новини Полтавщини” відбулася пресконференція “Про надання послуг поштового зв’язку на території області”.

“Укрпошта — це потужне державне підприємство, яке виконує й соціальну функцію. На Полтавщині працює 600 відділень, в яких працює майже 3 тисячі працівників. Укрпошта активно розвивається та стає конкурентноспроможною”, – зазначив начальник Управління інфраструктури Полтавської ОДА Сергій Марчишинець.

“Укрпошта — це не лише оператор доставки вантажів, а й оператор з виплати пенсій. Також Укрпошта посідає перше місце за розміром мережі та є лідером з приймання платежів, має власну платіжну систему “Грошовий переказ”, найбільшу бізнес лінію”, – повідомила в.о. директора Полтавської дирекції ПАТ “Укрпошта” Людмила Сушко.

5 основних пріоритетів, за якими цьогоріч працювала Укрпошта:

– активні продажі;

– покращення якості обслуговування та доставки;

– вдосконалення та спрощення продуктів і послуг;

– ефективність та скорочення витрат (збільшення навантаження працівників та заробітної плати);

– спільна праця та залученість.

Людмила Сушко докладно розповіла про роботу Полтавської філії Укрпошти.

Відділення Укрпошти надають чимало послуг. З них і:

– Укрпошта Експрес;

– Smart Box;

– Фінансовий бізнес (онлайн-перекази);

– Бонусна система для фізичних осіб;

– Власна марка.

У наступному році планують добудувати Цех ОП по вул. Європейська, 150А, реконструювати головної каси, відкриття двох нових відділень.

“Нам необхідне сприяння голів міських та сільських рад у питанні передачі інформації щодо новобудов та реальної кількості проживаючих. Також у допомозі підбору персоналу та забезпеченні листонош велосипедами“, – зазначила Людмила Сушко.

“Працівники Укрпошти, особливо листоноші — це люди, які не тільки доставляють пенсію, листи, газети, а й “соціальні працівники”, спілкуються та інформують самотніх пенсіонерів”, – додав Сергій Марчишинець.