Ви тут:
Культура Суспільство 

«Українці п’яти континентів»: кременчужанин, автор історично-політичних нарисів Броніслав Сьомик видав нову книгу

«Українці п’яти континентів»: кременчужанин, автор історично-політичних нарисів Броніслав Сьомик видав нову книгу

Присвячується вона ролі українців в історії розвитку різних держав. Перший екземпляр книги «Українці п’яти континентів» автором було передано міському голові Віталію Малецькому на засіданні виконавчого комітету Кременчуцької міської ради. Літературним редактором видання є донька Броніслав Сьомика – Президент Кременчуцької філії МАН України Олена Сьомик. До книги також увійшли роботи кременчуцьких науковців із числа учнівської молоді.

Про це повідомили у Кременчуцькій міськраді.

Вітаючи Броніслава Сьомика з виходом у світ нової книги, міський голова Віталій Малецький підкреслив, що в творах нашого земляка завжди поєднані історичні минуле та сьогодення України, нашого міста зокрема. Факти, викладені в новій праці автора, розповідають про життя та діяльність українців різних поколінь на різних континентах і про те, чим вони запам’яталися народам світу, засвідчують їх неоціненний внесок у створення позитивного іміджу незалежної української держави.

Нагадаємо, дещо раніше Броніслав Сьомик видав історичні нариси «Україна – це не Росія», «Кременчук у роки Другої світової війни».