Українські футзалістки з екс-студенткою ПНПУ у складі двічі розгромили Словаччину

Українські футзалістки з екс-студенткою ПНПУ розгромили Словаччину

Юлія Дударчук взяла участь у виїзних товариських матчах національної збірної.

Як розповіли у Асоціації футзалу України, перша нагода у стартовому протистоянні в українок виникла на 4-ій хвилині. Дубицька віддала на Гриценко, і після удару Ксенії м’яч у ворота намагалася переправити Павленко, але Червікова з загрозою впоралася.
Однак, у наступній атаці підопічні Олега Шайтанова таки відкрили рахунок. Шульга влучила у руку Мацковій, і рефері вказав на шестиметрову позначку. Сама Анна підійшла до м’яча та впевнено реалізувала пенальті.
До середини тайму українки подвоїли свій гандикап. Юлія Дударчук яскравим дальнім ударом зняла павутиння з дев’ятки воріт Червікової.

На 16-ій хвилині настав час вже згаданої Гриценко. Спочатку після пострілу Ксенії здалеку Червікова витягнула м’яч з дев’ятки. Однак, це лише ненадовго відтермінувало третє взяття воріт від нашої команди. У результаті розіграшу кутового Гриценко вдало замкнула дальню стійку, встановивши на табло рахунок 0:3.
Зазначимо, що на 27-ій хвилині «жовто-сині» занесли до свого пасиву п’ять фолів, тож, наші дівчата були змушені діяти у захисті значно обережніше.
За 8 хвилин словачки отримали право на дабл-пенальті після фолу Гриценко. Однак, Банікова спрямувала м’яч вище.
А вже у наступній атаці українки забили вчетверте. Дударчук пробивала по воротах, і Сматанова перетворила цей удар у автогол.
За хвилину українки відзначилися вп’яте. Гриценко отримала м’яч у штрафному майданчику суперника, і без проблем вразила володіння словачок.

Наступного дня повторна зустріч між командами відбувалася у центральному спорткомплексі міста Гуменне. Минуло трохи більше хвилини, і наші дівчата вже були попереду. Дубицька вивела Шульгу на порожні ворота, а Анна не схибила.
На цьому Шульга не зупинилася, і за 25 секунд оформила дубль після дальнього удару.
За 2 хвилини до завершення наші дівчата забили втретє. Дубицька чудовим пасом знайшла Гриценко, і Ксенія чудово розібралася у штрафному майданчику суперника, відправивши м’яч у ворота повз Тіслярову.Перед самісінькою перервою словачки відзначилися вперше за дві очні зустрічі. Холошкова випередила Кислову під час добивання та, перегравши кіпера збірної України, поцілила у порожні ворота.

На 24-ій хвилині Янцова порушила правила, і українки результативно розіграли штрафний. Дударчук прострілила на дальню стійку, а Єрьоменко відправила м’яч у ворота.
Після перерви цього разу вже словачки дуже швидко набрали 6 фолів. На 28-ій хвилині гості заробили право на дабл-пенальті, який впевнено реалізувала Дударчук.
За 5 хвилин до завершення поєдинку Олег Шайтанов взяв тайм-аут після якого українки повернулися до гри з Дударчук у ролі п’ятого польового.

Наприкінці зустрічі «жовто-сині» відзначилися ще двічі. Спочатку Гриценко посприяла першому голу. Її простріл на дальню стійку у свої ворота переправила Вієнерова – 8:1.