Ви тут:
Суспільство Україна 

Україна здатна автоматизувати процеси протиповітряного прикриття за кілька років, – військові

Україна здатна автоматизувати процеси протиповітряного прикриття за кілька років, – військові

На базі бригади тактичної авіації, що на Київщині, за участі представників РНБО та Комітету Верховної ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки відбулася демонстрація результатів проведення дослідно-конструкторських робіт у галузі створення єдиної автоматизованої системи управління Збройних Сил України.

Про це йдеться на сторінці Повітряного командування “Центр” у Facebook.

Як повідомив представник підприємства-виробника, можливості засобів автоматизації показали із практичним залученням авіації, підрозділів радіотехнічних та зенітних ракетних військ.

“Йдеться про новий комплекс засобів автоматизації управління, постачання у війська якого ми розпочали минулого року, – говорить керівник проєкту “НВП “Аеротехніка МЛТ” Олександр Давикоза. – Він мобільний, і може бути розгорнутий будь-де. За умови сталого складу сил та засобів здатний суттєво підвищити ефективність застосування підрозділів авіації та ППО”.

Представник виробника додає, що за умов належного фінансування підприємство здатне поставити Збройним Силам необхідну кількість мобільних комплексів вже за кілька років.

У Командуванні Повітряних Сил говорять, що новинка дозволяє не лише повністю автоматизувати процеси протиповітряного прикриття, а й швидше приймати рішення на знищення ворожих цілей та миттєво здійснювати цілевказання чи їх перерозподіл між вогневими засобами. І це не висновки наукових досліджень чи теоретичних розрахунків – це реальні дані практики застосування нових автоматизованих систем управління під час навчань.

“Комплекс є аналогом системи управління ASSC, який використовується арміями країн Альянсу. Тож, попри покращання системи управління військами, сприятиме і її швидшій адаптації до стандартів Альянсу”, – йдеться у повідомленні.

поширити новину: