Ви тут:
Суспільство Україна 

Україна хоче закупити ще 10 поїздів Hyundai

Україна хоче закупити ще 10 поїздів Hyundai

Міністр інфраструктури України Владислав Криклій провів зустріч із представниками компанії Hyundai. Участь у зустрічі також взяли представники АТ “Укрзалізниця”. Учасники зустрічі обговорили питання модернізації рухомого складу.

Про це повідомляє пресслужба Мініфраструктури.

Владислав Криклій підкреслив, що Міністерство інфраструктури зацікавлене у співпраці із компанією Hyundai із розвитку та модернізації рухомого складу Укрзалізниці.

“Україна вже має досвід співпраці із компанією Hyundai, зокрема, у 2012 році було придбано 10 одиниць міжрегіональних електропоїздів виробництва компанії Hyundai Corporation. Хочу наголосити, що Програмою діяльності Кабінету Міністрів України, а також Програмою оновлення рухомого складу АТ “Укрзалізниця” на період до 2021 року, передбачено оновлення парку пасажирських вагонів та локомотивів, а також придбання 10 одиниць міжрегіональних електропоїздів подвійного живлення”, – повідомив Владислав Криклій.

Міністр інфраструктури зазначив, що головними пріоритетами України у співпраці з іноземними компаніями залишаються локалізація виробництва та обслуговування залізничного рухомого складу в Україні, а також запровадження в Україні сучасних технологічних комплексних рішень щодо сервісного обслуговування та ремонту залізничного рухомого складу.

поширити новину: