Ви тут:
Суспільство 

Учасниці АТО відшкодують вартість навчання у філії «Кременчуцького університету ВНЗ «Університету імені Альфреда Нобеля»

Учасниці АТО відшкодують вартість навчання у філії «Кременчуцького університету ВНЗ «Університету імені Альфреда Нобеля»

Сьогодні, 14 листопада, у виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради під головуванням заступника міського голови Ольги Усанової відбулося засідання комісії з розгляду заяв учасників бойових дій, які брали участь в антитерористичній операції, операції об’єднаних сил, учасників-добровольців антитерористичної операції, постраждалих учасників Революції Гідності, які виявили бажання отримати вищу освіту за рахунок коштів міського бюджету у закладах вищої освіти м. Кременчука.

На комісії розглянули заяву учасниці бойових дій, АТО, яка заочно навчається на ІІ курсі у філії «Кременчуцького університету ВНЗ «Університету імені Альфреда Нобеля».

Як повідомили у Кременчуцькій міськраді, розглянувши подані документи, члени комісії прийняли рішення, що заявниця має право на отримання відшкодування за навчання за рахунок міського бюджету з вересня 2019 до червня 2022 року за умови відсутності незадовільних оцінок за результатами екзаменаційної сесії за попередній семестр. Рішення комісії буде затверджено на засіданні виконавчого комітету Кременчуцької міської ради.

поширити новину: