Ви тут:
Суспільство 

Учасниці АТО відшкодують вартість навчання у філії «Кременчуцького університету ВНЗ «Університету імені Альфреда Нобеля»

Учасниці АТО відшкодують вартість навчання у філії «Кременчуцького університету ВНЗ «Університету імені Альфреда Нобеля»

Сьогодні, 14 листопада, у виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради під головуванням заступника міського голови Ольги Усанової відбулося засідання комісії з розгляду заяв учасників бойових дій, які брали участь в антитерористичній операції, операції об’єднаних сил, учасників-добровольців антитерористичної операції, постраждалих учасників Революції Гідності, які виявили бажання отримати вищу освіту за рахунок коштів міського бюджету у закладах вищої освіти м. Кременчука.

На комісії розглянули заяву учасниці бойових дій, АТО, яка заочно навчається на ІІ курсі у філії «Кременчуцького університету ВНЗ «Університету імені Альфреда Нобеля».

Як повідомили у Кременчуцькій міськраді, розглянувши подані документи, члени комісії прийняли рішення, що заявниця має право на отримання відшкодування за навчання за рахунок міського бюджету з вересня 2019 до червня 2022 року за умови відсутності незадовільних оцінок за результатами екзаменаційної сесії за попередній семестр. Рішення комісії буде затверджено на засіданні виконавчого комітету Кременчуцької міської ради.