Ви тут:
децентралізація Полтавщина Суспільство 

У Семенівській ОТГ капітально ремонтують будинок культури

У Семенівській ОТГ капітально ремонтують будинок культури

У селі Великі Липняги (Липнягівський старостинський округ) Семенівської ОТГ продовжується реалізація проекту “Капітальний ремонт будинку культури за адресою вул. Незалежності, 1 в селі Великі Липняги Семенівського району Полтавської області”.

Загальна кошторисна вартість цього проекту станом на 20 травня цього року становить 967,033 тис. грн, з яких з державного бюджету виділено 389,464 тис. грн за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

Наразі виконуються роботи по заміні покрівлі сільського будинку культури. Це останній з 4-х проектів, що реалізувалися у 2019 році по об’єднаних старостинських округах за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури ОТГ.

На сьогоднішній день в Семенівській об’єднаній територіальній громаді реалізовано проекти:

  • “Капітальний ремонт проїзної частини проїзду від вулиці Братів Шостопал до вулиці Миру в селі Греблі Семенівського району Полтавської області”. Загальна кошторисна вартість проекту 670,700 тис.грн, з яких з державного бюджету виділено 470,700 тис. грн та 200,000 тис. грн виділено з місцевого бюджету.
  • “Капітальний ремонт даху будівлі загальноосвітнього навчального закладу I-III ступенів за адресою вул. Пролетарська, 17а в селі Веселий Поділ Семенівського району Полтавської області”. Загальна кошторисна вартість проекту 1311,030 тис. грн. Вся сума коштів виділена з державного бюджету.
  • “Капітальний ремонт будівлі дитячого садка за адресою вул. Жовтнева, 135 в селі Степанівка, Семенівського району, Полтавської області”. Загальна кошторисна вартість проекту 488,436 тис. грн. Вся сума коштів виділена з державного бюджету.

поширити новину: