Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У районі Північного промислового вузла Кременчука розпочали ремонт об’їзної дороги

У районі Північного промислового вузла Кременчука розпочали ремонт об’їзної дороги

Об’їзна дорога у районі Північного промислового вузла – це один із найскладніших відрізків руху автотранспорту, оскільки тут ремонту не було багато років. Щодня цією дорогою рухаються сотні великогабаритних вантажівок, фур, бензовозів, і, зрозуміло, що дорога руйнується і потребує ремонту.

Складність полягає в тому, зазначають у Кременчуцькій міськраді, що частина дороги належить місту, а частина – району. І якщо місто свій відрізок дороги зараз ремонтує, то частина, що належить району, залишається просто в жахливому стані.

Міський голова Кременчука Віталій Малецький зазначає, що дана дорога є єдиним транспортним сполученням з підприємствами Північного промвузла. Тому дуже важливо, аби ця транспортна артерія чітко і безперебійно працювала. Зі свого боку міська влада Кременчука зробить все можливе, аби відремонтувати відрізок, який знаходиться в межах міста, але далі наші повноваження закінчуються. Тому питання ремонту іншої частини дороги буде підніматися перед керівництвом області та депутатами обласної ради. Керівник міста наголосив, що влада міста та області має зробити все, щоб ліквідувати проблеми, від яких роками страждають промислові підприємства, кременчужани та сільські жителі, та привести до належного технічного стану автошлях у районі Північного промвузла і під’їзди до нього.

поширити новину: