Ви тут:
Суспільство Україна 

У районі ООС військовослужбовців вакцинують проти грипу

У районі ООС військовослужбовців вакцинують проти грипу

На Луганщині розпочалася вакцинація військовослужбовців проти грипу. Вона проводиться щорічно, в рамках профілактичних заходів та у зв’язку із початком епідеміологічного сезону грипу і гострих респіраторних захворювань.

Про це повідомляє пресцентр ООС.

Для захисту від вірусів грипу типів А і В при процедурах імунізації застосовують препарат “Ваксігрип Тетра” французького виробництва. За словами лікарів, охочих пройти щеплення достатньо.

“В нас плануються виїзди на медичні пункти частин та у лікарсько-сестринські бригади міст Щастя, Станиця Луганська, Гірське. На цей момент ми отримали партію препарату у кількості 750 доз. При необхідності буде проводитись допостачання”, – повідомила старший лейтенант медичної служби, лікар-інфекціоніст Марія Поліщук.

Військовий мобільний госпіталь надає допомогу не тільки військовослужбовцям Збройних Сил України, а й іншим військовим формуванням – Державній прикордонній службі, Національній гвардії, Національній поліції тощо.

“Вакцинацію особового складу у підрозділах в зоні відповідальності ОТУ “Північ” планують провести у десятиденний термін”, – йдеться у повідомленні.

поширити новину: