Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У Пирятині визначили переможців телешоу-конкурсу „ЕСТРАДНА ВЕСЕЛКА-2019“

У Пирятині визначили переможців телешоу-конкурсу „ЕСТРАДНА ВЕСЕЛКА-2019“

У Пирятині в культурно-громадському центрі відбувся відбірковий тур обласного телешоу-конкурсу дитячої пісні і танцю „Естрадна веселка“ імені Володимира Прокопенка. В цей день Пирятинщина зустрічала друзів – юні таланти та обдаровану молодь Полтавщини, бо кожен приніс із собою неоціненний скарб – любов до пісні та хореографії. У конкурсі взяли участь 62 окремі солісти та колективи (вокал – 31 учасник, вокальні ансамблі – 8 колективів, хореографія (солісти) – 1 та хореографічні колективи – 22).

Всього – 540 дітей. Представлено 17 регіонів – Чутове, Семенівка, Хорол, Глобино, Пирятин, Градизьк, Лубни, Лубенський район, Велика Багачка, Гребінка, Котельва, Кобеляцький район (Білики), Зіньків, Шишаки, Оржиця, Гадяч, Лохвиця.

Про це повідомили в Пирятинській міськраді.

Гран-прі конкурсу – Зразковий вокальний ансамбль „Мрія“, ІІ вікова категорія, Котелевська дитяча музична школа, керівник – Міщенко Світлана Василівна

І місце:

Терещенко Дарія, І вікова категорія, Хорольський початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад (дитяча музична школа), керівник – Клепач Людмила Григорівна

Студія сучасного танцю „Карден“, І вікова категорія, Лубенська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 6, керівник – Кобзуненко Ніна Вікторівна

Кондуфор Арсен, ІІ вікова категорія, Глобинська дитяча школа мистецтв, керівник – Довженко Віра Олександрівна

Чишко Софія, ІІ вікова категорія, Великобагачанська дитяча музична школа, керівник – Романенко Олена Миколаївна

Вокальний дует „Браво“, ІІ вікова категорія, Початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад Лубенська музична школа, керівник – Федченко Віра Михайлівна

Вокальний ансамбль „Калинка“, ІІ вікова категорія, Опорний заклад „Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1“ Зіньківської районної ради Полтавської області, керівник – Лелеко Лариса Вікторівна

Вокальний ансамбль старших класів, ІІ вікова категорія, Зіньківська дитяча музична школа, керівник – Лелеко Лариса Вікторівна

Хореографічний ансамбль „АЗАРТ“, ІІ вікова категорія, Гадяцька дитяча музична школа, керівник – Микитенко Яна Анатоліївна

Зразковий аматорський хореографічний колектив „Флеш“, ІІ вікова категорія, Пирятинський культурно-громадський центр, керівник – Сегеда Оксана Миколаївна

Білик Анастасія, ІІІ вікова категорія, Духівська ЗШ І-ІІІ ступенів Лубенського району, керівник – Лукашенко Ярина Олександрівна

Хореографічний колектив „Стенет“, ІІІ вікова категорія, Пирятинський центр дитячої та юнацької творчості, керівник – Зубенко Тетяна Владиславівна

ІІ місце:

Міценко Марія, ІІ вікова категорія, Початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад Лубенська музична школа, керівник – Федченко Віра Михайлівна

Абрамова Тетяна, ІІ вікова категорія, Початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад Лубенська музична школа, керівник – Федченко Віра Михайлівна ,

Волошина Евеліна, ІІ вікова категорія, Пирятинська школа мистецтв, керівник – Луценко Володимир Миколайович

Патлай Анастасія, ІІ вікова категорія, хореографія (соло), Початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад Лубенська музична школа, керівник – Романцова Оксана Володимирівна

Панченко Яна, ІІІ вікова категорія, Котелевська дитяча музична школа, керівник – Чугуй Олена Миколаївна

ІІІ місце:

Вокальний ансамбль „Соняшник“, І вікова категорія, Пирятинська школа мистецтв, керівник – Добриньова Олена Леонідівна

Танцювальний колектив „Флорес“, І вікова категорія, Глобинська дитяча школа мистецтв, керівник – Дударь Віра Вікторівна

Перепелиця Павло, ІІ вікова категорія, Початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад Лубенська музична школа, керівник – Речкалова Любов Федорівна,

Нагорний Роман, ІІ вікова категорія, Пирятинська школа мистецтв, керівник – Луценко Володимир Миколайович

Зразковий хореографічний ансамбль „Забава“, ІІ вікова категорія, Гребінківська дитяча музична школа, керівник – Лісова Оксана Олексіївна

14 грудня о 12 годині в культурно-громадському центрі відбудеться 26 святковий Гала концерт за участю Лауреатів обласного конкурсу та знаних артистів.