Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У ППК НТУ «ХПІ» та в Полтавському комерційному технікумі відзначили День студента

У ППК НТУ «ХПІ» та в Полтавському комерційному технікумі відзначили День студента

Міжнародний день студентів – свято, яке відзначається щорічно 17 листопада. День для святкування був обраний ще в 1941 році і спочатку ця дата була днем пам’яті загиблих студентів Чехословаччини, убитих нацистськими окупантами. Однак в даний час 17 листопада позиціонується як світле свято, що символізує жагу до знань і життя.

Студентське самоврядування Полтавського комерційного технікуму, за підтримки управління у справах сім’ї молоді та спорту нагородило найактивніших студентів почесними грамотами та подяками, солодким подарунками та кухлем від Управління. В свою чергу, вихованці технікуму отримали нагороди та заохочення у вигляді грошової премії від адміністрації коледжу та були відзначені солодкими подарунками від Управління, повідомляють у міській раді.

У Полтавському політехнічному коледжі Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» теж відбулося святкування Міжнародного дня студента. У актовій залі коледжу зібралося більше трьохсот викладачів та студентів навчального закладу.

Традиційно відзначення Дня студента в коледжі теж супроводжується вручення грамот. Не став виключенням і цей рік.

Цього року були вручені грамоти:

– студентам-відмінникам,

– кращим старостам,

– переможцям Обласного відкритого конкурсу учнівської молоді з інформаційних технологій в номінації «Офіс-менеджмент», Міжнародної студентської олімпіади з інформаційних технологій, XVI Міжнародного конкурсу «Уроки війни та Голокосту – уроки толерантності» та щорічної міської премії ім. В.Г. Короленка в номінації “За активну участь у громадському та культурному житті міста”,

– студентам – активним учасникам художньої самодіяльності коледжу та ін.

Друга пара ведучих презентувала гала-концерт кращих номерів огляду-конкурсу «ППК має таланти», який відбувся в жовтні 2019 року. Після цього відбулося нагородження грамотами та подяками студентів та керівників груп в різних номінаціях.

Завершилося святкове дійство традиційним нагородженням чотирьох груп-переможниць солодкими подарунками. Вже не перший рік нагородження такими подарунками відбувається за сприяння управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради.

поширити новину: