Ви тут:
Суспільство Україна 

У Повітряних Силах ЗСУ відбулись масштабні навчання

У Повітряних Силах ЗСУ відбулись масштабні навчання

У ході навчань військові відпрацювали прикриття військ у ході наступу та роботу органів управління у новій організаційно-штатній структурі за зразком ЗСУ країн НАТО.

Про це повідомляє пресслужба Командування Повітряних Сил ЗСУ.

Напередодні підбиття підсумків за 2019 навчальний рік керівний склад Повітряних Сил Збройних Сил України взяв участь у масштабних інструкторсько-методичних заняттях на базі різних військових частин повітряного командування “Захід”.

Збори відбулися із практичним застосуванням техніки і у небі, і на землі. Командири та їх заступники усіх авіаційних бригад, зенітних ракетних полків, частин РТВ та зв’язку працювали на різних навчальних місцях за своїм профілем.

Усі родовики: ЗРВ, РТВ й авіація, – відпрацьовували завдання із забезпечення прикриття угруповань військ в ході наступу. А головне – враховували особливості організації підготовки бойових частин у 2020 навчальному році в новій перспективній організаційно-штатній структурі за зразком збройних сил країн-членів НАТО.

Крім того, РТВ розглянули деякі особливості щодо нарощення радіолокаційного поля, ЗРВ відпрацювали питання підготовки підрозділів Бук-М1 у складі мобільних вогневих груп, а військова авіація попрацювала із групою бойового управління та наведенням екіпажів тактичної авіації на цілі.

“Захід відбувся відповідно до плану начальника Генерального штабу ЗС України під керівництвом командувача Повітряних Сил ЗС України генерал-полковника Сергія Дроздова”, – йдеться у повідомленні.

поширити новину: