Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

У полтавській школі №34 встановили енергозберігаючі вікна

У полтавській школі №34 встановили енергозберігаючі вікна

27 листопада заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів (питання діяльності і розвитку гуманітарної сфери) Світлана Нестуля разом з начальником управління освіти Юрієм Матвієнком проінспектувала встановлення енергозберігаючих вікон у Полтавській загальноосвітній школі №34.

Наразі ремонтні роботи уже завершені. У навчальному закладі відтепер встановлено 13 нових вікон, які збережуть тепло для дітей.

“Наше найголовніше завдання — забезпечення належних умов для перебування дітей, – говорить Світлана Нестуля. – Вікна в школі поставлені високоякісні, з подвійний склопакетом, з німецькою фурнітурою, з більшим та надійнішим підвіконням. Установка обійшлася втричі дешевше, ніж попередня, адже згідно з Законом України “Про енергетичну ефективність будівель” від 2017 року, термомодернізація будівель може здійснюватися без розроблення проектно-кошторисної документації”

За словами Юрія Матвієнка, саме у цій школі була нагальна потреба заміни вікон, адже вони були в аварійному стані. А процедура, яка була застосована, при заміні вікон дала свої результати:

“По-перше, нам вдалося провести заміну вікон ефективніше, без втрати якості, по-друге, скоротити час виконання, – говорить Юрій Сергійович, – якби ми продовжили цю роботу в рамках капітального ремонту, то цей процес значно затягнувся б і школа змушена була б чекати до наступного року”

Директор загальноосвітньої школи № 34 Любов Єрмак вдячна міській владі за оперативність, адже школа розташована у такому мікрорайоні міста, де постійно в осінньо-зимовий період є сильний вітер, тому теплозберігаючі вікна були вкрай необхідні.

Представники міської влади також провели огляд кабінетів праці, спортивного залу, бібліотеки та музею школи. Окрім цього, здійснили перевірку їдальні. Світлана Нестуля поспілкувалася з учнями щодо якості сніданку та обіду – у дітей не виникло ніяких нарікань.

“Ми й надалі плануємо ефективно використовувати бюджетні кошти, – зазначила вона. – Але економити на дітях, на їхніх потребах не будемо ніколи”

поширити новину: