Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Полтавській обласній раді визначили переможців щорічного конкурсу наукових робіт “Від студентського самоврядування – до самоврядування громад”

У Полтавській обласній раді визначили переможців щорічного конкурсу наукових робіт “Від студентського самоврядування – до самоврядування громад”

11 листопада відбулося засідання журі щорічного конкурсу студентських наукових робіт «Від студентського самоврядування – до самоврядування громад». Конкурс засновано Полтавською обласною радою з метою сприяння суспільним ініціативам студентської молоді, її залучення до активної участі у житті територіальних громад області. У засіданні взяв участь заступник голови обласної ради Анатолій Ханко.

Відповідно до Положення про Конкурс, студенти вищих навчальних закладів 3 – 4 рівнів акредитації презентували журі свої наукові дослідження та відповідали на запитання щодо їх змісту.

При визначенні переможців конкурсу журі враховувало відповідність робіт встановленим критеріям оцінювання та результати захисту наукових досліджень.

Керуючись Положенням та зважаючи на рівень розглянутих робіт, журі встановило у 2019 році одну Першу, дві Других і три Третіх премій.

Перша премія присуджена: Руслані Величко, студентці Полтавського національного педагогічного університету ім. В.Г. Короленка, – за наукову роботу «Технологія озеленення подвір’я закладу освіти як основа екологічного виховання учнівської та студентської молоді».

Другою премією відзначені: Валерія Будаква, студентка Полтавської державної аграрної академії, – за наукову роботу «Значення громадського простору в суспільному житті та вплив молоді на його розвиток»; Вікторія Блоха, студентка Полтавського університету економіки і торгівлі, – за наукову роботу «StartUp-проєкт ˗ створення приладу для зручної та ефективної переробки сміття в домашніх умовах».

Третя премію вибороли: Анастасія Мельник, студентка Полтавського університету економіки і торгівлі, – за наукову роботу «Партиципаторне бюджетування як інструмент місцевих ініціатив»; Марія Андрієнко, студентка Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, – за наукову роботу «Стратегічні напрями сталого екологічного розвитку м. Кременчука»; Дарина Вербова, студентка Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, – за наукову роботу «Впровадження територіальними громадами сучасних практик поводження з твердими побутовими відходами на засадах міжмуніципального співробітництва».

Урочисте нагородження лауреатів конкурсу відбудеться до Дня місцевого самоврядування.

“Цей конкурс надає можливість студентам показати свої доробки у самоврядуванні”, – зазначив у своєму вступному слові заступник голови Полтавської обласної ради Анатолій Ханко.

 

 

 

Система Orphus Поделиться на fb