Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві затвердили План заходів запобігання та протидії домашньому насильству та насильства за ознакою статі на 2020 рік

У Полтаві затвердили План заходів запобігання та протидії домашньому насильству та насильства за ознакою статі на 2020 рік

22 листопада відбулося засідання координаційної ради з питань сім’ї, дітей, молоді та спорту при виконавчому комітеті Полтавської міської ради, яке провела начальник управління у справах сім’ї, дітей, молоді та спорту Олена Бабенко.

На засіданні координаційної ради затвердили Міський План заходів запобігання та протидії домашньому насильству та насильства за ознакою статі в м. Полтава на 2020 рік, повідомляють у міській раді.

Відповідно до якого, на всі дотичні управління й відділи покладені обов’язки проводити інформаційно-просвітницькі кампанії щодо форм, причин і наслідків домашнього насильства та насильства за ознакою статі. А також забезпечувати розміщення інформаційних матеріалів з питань насильства та можливостей отримання допомоги особам, які постраждали.

Олена Бабенко наголосила на забезпеченні раннього виявлення осіб, які постраждали від насильства, а сім’ям, в яких існує реальна загроза цього, здійснювати соціальний супровід.

Система Orphus Поделиться на fb