Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві визначили переможців Студентської Ліги Сміху

У Полтаві визначили переможців Студентської Ліги Сміху

27 листопада у міському Будинку культури відбувся довгоочікуваний фінал Полтавської Студентської Ліги Сміху.

Це феєричне гумористичне дійство цього року об’єднало 6 команд фіналістів та сотні поціновувачів якісних жартів у залі, повідомляють у міській раді.

Із 12 команд, що грали у відбіркових турах, місце у останньому етапі ліги цього року вибороли:

– «Без проблем»,

– «Збірна механіків»,

– «8 нота»,

– «Сторона защиты»,

– «Права палочка Twix»,

– «Приятное времяпровождение».

Модерував Студентську Лігу Сміху ведучий, учасник команди віцечемпіонів Ліги сміху 2017 року «Отдыхаем вместе» Дмитро Зелінський.

– Це буде гарячий фінал Полтавської Студентської Ліги Сміху. Було 12 команд і до сьогоднішнього вечора вибороли собі чесні місця у фіналі 6 найсильніших. Тому, як мінімум, цей вечір буде крутим. Я сподіваюсь, що зможу задати позитивний, драйвовий темп цього дійства, адже від мене залежить початок Ліги Сміху і те, як глядачі зустрінуть команди. Насправді, я дуже хвилююся, тому знаю як важлива підтримка і тепла зустріч залу, що залежить насамперед від ведучого.

Кожна команда готувала виступи на окремі теми: хіпі, панки, екстрим, блогери, гламур тощо та пісенний номер.

Начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту міськвиконкому, за підтримки якого відбуваються гумористичні змагання, Олена Бабенко зауважила, що подібні заходи однозначно мають відбуватися у місті, адже це – своєрідна платформа для розвитку молоді:

— Формат цього заходу має на меті розкрити численні таланти нашої молоді, яка в Полтаві дуже активна, творча, любить вдало жартувати. Протягом цього року ми побачили значне зростання наших команд і в гуморі, і в рівні підготовки до виступів. До фіналу всі учасники дуже серйозно готувалися. Ми були на репетиціях, бачили їхні переживання, настрої, хвилювання за текст, за редактуру, а зараз вони хвилюються ще більше. Студентська Ліга Сміху потрібна місту, тому що, як відомо, гумор продовжує життя.

Допомагали командам у виступах зіркове журі, яке потім і оцінювало учасників:

– Заслужена артистка України — Наталія Май,

– учасник Команди «MANHATTAN», автор і композитор — Костянтин Ізюмов,

– фронтмен команди «СМТ» – Влад Стеблівский,

– відомий полтавський шоумен – Олександр Лазарєв,

– музикант, реп-виконавець, засновник студії «ПАПА Muzik» – Павло Журавльов.

Цього року на фінал Студентської Ліги Сміху були запрошені спеціальні гості — переможці останнього сезону Ліги Сміху “Ветерани космічних військ”. Своїми яскравими виступами, неординарними жартами та неймовірною харизматичністю вони зірвали шквал овацій у Полтавському МБК.

У непростій боротьбі за кубок переможця, після декількох батлів, найкращою командою було визнано «Без проблем», тренер – Владислав Стеблівський.

Учасники команди «Без проблем» зізнаються, що шлях до фіналу був непростим.

– У нас зараз вирує море різних емоцій. Ми навіть до кінця не усвідомили, ми чемпіони, це точно наш кубок? Насправді ми довго готувалися до цього вечора. Це тижні редактур, недоспаних ночей, нез’їдених булочок і невипитого чаю. Ми дуже сподівалися на підтримку глядачів, це справді важливо для всіх учасників Ліги Сміху. Мабуть це і додало нам впевненості, позитивного заряду та бажання вражати, дивувати і найголовніше — смішити. Всі говорили, що переможе найкраща команда, а ми не просто говорили, ми це знали.

поширити новину: