Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві відбувся щорічний обласний молодіжний проєкт «Наша єдина студентська родина»

У Полтаві відбувся щорічний обласний молодіжний проєкт «Наша єдина студентська родина»

13 листопада, напередодні міжнародного Дня студентів, у Палаці дозвілля «Листопад» відбувся щорічний обласний молодіжний проєкт «Наша єдина студентська родина».

Його мета – єднання молоді міста творчою та громадською діяльністю, повідомляють у міській раді.

Традиційно до заходу долучилася вся студентська молодь Полтави: на святкування було запрошено студентів закладів вищої освіти міста, їхню групу підтримки, представників міської та обласної влади.

Окрім масштабних та яскравих виступів молоді, під час дійства відбулося урочисте нагородження найкращих студентів Полтавщини у чотирьох номінаціях: «Кращий студент — спортсмен Полтавщини», «Кращий студент — громадський діяч Полтавщини», «Кращий студент — науковець Полтавщини» та «Кращий студент — творча особистість Полтавщини».

Також з вітальним словом до студентів звернулася заступник міського голови з гуманітарних питань Світлана Нестуля.

— Дорогі студенти! Ви — інтелектуальні, енергійні та надзвичайно яскраві. За вами майбутнє Полтави, адже саме ви будете розвивати наше місто, продовжуючи розпочаті нами зміни. Переконана, що завдяки вашим знанням та енергійності Полтава вийде на новий рівень. Бажаю вам завжди пізнавати нове, мислити творчо, ставити для себе амбітні цілі та обов’язково досягати їх.

Представники різних ЗВО міста продемонстрували свої таланти та подарували гостям свята дивовижний концерт. Кожна студентська команда була нагороджена подяками та подарунками від організаторів та спонсорів заходу.

поширити новину: