Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві відбулась зустріч активістів органів студентського самоврядування

У Полтаві відбулась зустріч активістів органів студентського самоврядування

30 жовтня в стінах Полтавської державної аграрної академії відбулася зустріч активістів органів студентського самоврядування Полтавської області.

30 учасників з коледжів та технікумів області мали змогу отримати інформацію про те як працювати в напрямку організації та проведення заходів для студентської молоді та реалізовувати молодіжну політику. Про це повідомили у Полтавській міській раді.

Мета зустрічі полягає у формуванні та забезпеченні основних теоретичних знань та практичних навиків для реалізації молодіжної політики, навчання та вироблення практичних навичок самомотивації, роботи в команді та основ лідерства, формування цілісної команди, налагодження діалогу між різними учасниками молодіжної політики, налагодження конструктивного молодіжного співробітництва на різних рівнях самовизначення та самореалізації.

Учасники мали змогу ознайомитися з презентацією роботи Студентської ради міста, обговорити питання студентської дискримінації, посилення волонтерського руху свого навчального закладу та мали змогу не тільки теоретично, а й практично попрацювати над проєктною діяльністю.