Ви тут:
Анонс Полтавщина Суспільство 

У Полтаві відбудеться ярмарок волонтерів

У Полтаві відбудеться ярмарок волонтерів

8 грудня у Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці імені І. П. Котляревського відбудеться Міжнародний Ярмарок Волонтерів.

Про це йдеться на сторінці у Фейсбук.

“Ми шукаємо волонтерів, громадські організації, організації, які чекають на волонтерів у своїй діяльності, або які вже мають волонтерів та хочуть поділитися своїм досвідом під час Ярмарку. Гарантуємо якісний простір для професійного спілкування та купу цікавих і нових співпраць, які ви зможете запланувати вже під час цієї події. Досвід попередніх проведень Ярмарку показав, що волонтерський рух міста росте, діапазон діяльності волонтерів просто вражає!”, – йдеться у повідомленні.

Ярмарок присвячений Міжнародному дню волонтера, який відзначається щорічно 5 грудня, і має на меті показати як волонтерство допомагає реалізувати свою громадянську позицію, як кожен може впливати на розвиток своєї громади чи допомогти іншим, отримати безцінний професійний досвід та розвинути нові навики.

Для волонтерських організацій, які зацікавлені взяти участь та презентувати свою діяльність, передбачена попередня форма реєстрація за посиланням.

 

Перейти до вмісту