Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

У Полтаві пройшло ментальне тренування з тхеквондо

У Полтаві пройшло ментальне тренування з тхеквондо

13 листопада до вихованців «Школи чемпіонів» в Полтаві проекту Національного олімпійського комітету України завітав «OlympiсLab».

Захід для спортсменів організувало відділення НОК України у Полтавській області.

Серед почесних гостей свята багаторазовий призер чемпіонатів України, учасник кубку Європи з триатлону Бачукі Дарсанія.

Як розповіли у НОК України, модуль проекту «Ментальне тренування» для учнів проводив заслужений тренер України, майстер спорту України з тхеквондо Юрій Шавиро. Під час тренування багато уваги приділяли дисципліні в навчанні як в загальноосвітній школі на уроках, так і на заняттях в спортшколі. Юні спортсмени виконували різні вправи на розвиток уваги, витримки, витривалості та координації. Юрій Шавиро провів також вправу з медитативної техніки на запам’ятовування рухів.

Вже кілька тижнів в Полтаві відбудеться чемпіонат області з тхеквондо у розділі «Пумсе» (формальні вправи). Тому кращі спеціалісти полтавського тхеквондо, які мають досвід виступу на змаганнях в цьому розділі та є тренерами, які підготували багатьох чемпіонів та призерів вітчизняних першостей, поділися специфікою підготовки до змагань та подолання психологічного стану в певних ситуаціях.

На завершення спортивного свята найактивніші учасники отримали футболки із написом «OlympiсLab». А всі присутні отримали подарунки від Полтавського обласного відділення НОК України.

поширити новину: