Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві презентували унікальний поштовий конверт з маркою

У Полтаві презентували унікальний поштовий конверт з маркою

Перед урочистою академією у театрі імені М.В.Гоголя відбулась церемонія спецпогашення унікальної філателістичної продукції — поштового конверта і марки, які ПАТ «Укрпошта» випустила спеціально до Дня памяті преподобного Паїсія Величковського, що відзначався у Полтаві 28 листопада.

Участь у спецпогашенні взяли Предстоятель Православної церкви України Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній, Архієпископ Полтавський і Кременчуцький Федір, голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, в.о. директора полтавської дирекції ПАТ «Укрпошта» Людмила Сушко.

На поштовій марці зображений лик преподобного Паїсія Величковського, її наклад лише 65 примірників. А на поштовому конверті міститься світлина Свято-Успенського кафедрального собору, наклад конверту 60 примірників.

Полтавська дирекція ПАТ «Укрпошта» зробила подарунок Митрополиту Епіфанію — колекцію марок з його портретом. А Архієпископу Полтавському та Кременчуцькому Федору — колекцію марок з ликом преподобного Паїсія Величковського.

Ми раді з того, що маємо можливість жити в такий історичний час. Бо від нас залежить майбутнє української держави та церкви. Разом ми творимо нашу новітню історію”, – зазначив Митрополит Епіфаній.

поширити новину: