Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві обговорили створення велосипедних доріжок

У Полтаві обговорили створення велосипедних доріжок

28 листопада в інформаційному центрі Комунальної організації “Інститут розвитку міста” відбулося чергове засідання робочої групи з розвитку велоінфраструктури м. Полтава.

На засіданні обговорили та визначили перелік вулиць, де є можливість нанесення спеціальної розмітки для велосипедних смуг у Полтаві. Зокрема, це вулиці Яківчанська, Олеся Гончара, Маршала Бірюзова та Героїв АТО, повідомляють у міській раді.

– Потрібно точно визначити, яким чином нам реалізувати цей проект у Полтаві. Адже для його виконання необхідно закласти кошти до міського бюджету. І одне із першочергових завдань, яке стоїть перед нами — потрібно зробити усе, аби пересування велосипедистів по цих велосмугах було безпечним. Це пріоритет. Друге: все повинно бути в рамках закону, – зауважив секретар міської ради Олександр Шамота.

Експерти на засіданні зауважили: перш ніж облаштувати на вулиці велосипедну смугу, потрібно порахувати, як це вплине на її пропускну здатність. Тому, у ході засідання вирішили, що для початку представники управління архітектури міськвиконкому передадуть на розгляд та вивчення проєктувальникам аерозйомку вищзазначених вулиць. Після її опрацювання, експерти повідомлять, чи потрібне додатково інженерно-геодезичні вишукування. Якщо ні, то надалі будуть готувати план проектування.

Наступне засідання робочої групи з розвитку велоінфраструктури м. Полтава планують провести на початку грудня.

Система Orphus Поделиться на fb