Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві нагородили кращих школярів-більярдистів України

У Полтаві нагородили кращих школярів-більярдистів України

Відбулась урочиста церемонія нагородження переможців і закриття змагань Кубку України серед школярів з більярдного спорту «Триборство».

Як розповіли у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка, протягом тижня, під час осінніх канікул 84 учасники змагалися у 4-х вікових категоріях у триборстві: вільна піраміда, динамічна піраміда, комбінована піраміда. Наймолодшим учасникам було 7 років, найстаршим – 17. Оцінювали маленьких спортсменів професійні судді.

Медалі та дипломи отримали:

– за 3-тє місце Тарас Ключников (м. Київ) та Іван Білосевич (Тернопільська обл.);
– за 2-ге місце – Олександр Безносюк (м. Київ, Тернопільська обл.);
– за 1-ше місце – Олександр Сінякевич (Кіровоградська обл.).
У секції «Кіберспорт» дипломи та медалі отримали переможці:

– за 3-тє місце – Максим Дорохов (Кіровоградська обл.) та Іван Мороз (Дніпропетровська обл.);
– за 2-ге місце – Максим Бондар (Кіровоградська обл.);
– за 1-ше місце – Кирило Мозолевський (Дніпропетровська обл.)
Індивідуальні нагороди вручили школярам:

– за 3-тє місце – Олександру Кожохарю (м. Київ) та Артуру Григоряну (Харківська обл.);
– за 2-ге місце – Сергію Сидорюку (Кіровоградська обл.);
– за 1-ше місце – Іллі Стерпулу (Кіровоградська обл.).
Серед молодших школярів (категорія «Юнаки») нагороди отримали:

– за 3-тє місце – Данило Єлецький (Харківська обл.) та Лев Гура (Харківська обл.);
– за 2-ге місце – Антон Забродський (Дніпропетровська обл.);
– за 1-ше – Іван Мороз (Дніпропетровська обл.)
Серед старших школярів (категорія «Юнаки») нагородили:

– за 3-тє місце – Артура Григоряна (Харківська обл.) та Максима Бондара (Кіровоградська обл.);
– за 2-ге місце – Андрія Булаву (Кіровоградська обл.);
– за 1-ше місце – Степулу Іллю (Кіровоградська обл.)
Серед молодших школярів (категорія «Дівчата») нагороди отримали:

– за 3-тє місце – Дар’я Ковальова (Кіровоградська обл.) та Соня Грач (м. Київ);
– за 2-ге місце – Дар’я Дяченко (Кіровоградська обл.);
– за 1-ше місце – Крістіна Іванченко (м. Київ)
Серед старших школярів (категорія «Дівчата») нагороди отримали:
– за 3-тє місце – Вікторія Онищенко (Полтавська обл.) та Сніжана Чорна (Дніпропетровська обл.);
– за 2-ге місце – Олександра Міщенко (Кіровоградська обл.);
– за 1-ше – Анна Теріна (м. Київ)
У командному заліку за третє місце диплом отримала команда з Дніпропетровської області (керівник – Олег Пудовкін), медалями та дипломами нагородили: Аврору Ісакову, Сніжану Чорну, Івана Мороз та Максима Стюніна.

Друге місце виборола команда з Києва (керівник – Вікторія Нагорна), медаллю та дипломами нагородили: Крістіну Іванченко, Анну Теріну, Андрія Ломакіна та Станіслава Овсієнко.