Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Полтаві Макс Кідрук представив роман з доповненою реальністю

У Полтаві Макс Кідрук представив роман з доповненою реальністю

«Доки світло не згасне назавжди» всі охочі могли придбати вже на самій презентації, яка відбулася у Полтавському краєзнавчому музеї.

Влітку відомий рівненський письменник Макс Кідрук представив читачам обкладинку свого нового роману, який мав вийти восени. Щоб познайомити своїх читачів зі своїм черговим твором, письменник вдався до масштабного туру містами України. 11 листопада Макс Кідрук завітав до Полтави, де на зустріч з ними прийшло більше сотні містян.

За словами автора, книга «Доки світло не згасне назавжди» є інтерактивною, має доповнену реальність.

«Ідея проста – хочемо залучити до читання якомога більше молоді, які фізично здатні до читання, але з певних причин цього не роблять. Ми дотрималися своєї обіцянки – створений спеціальний додаток до телефону, який можна вільно закачати. Він значно розширює сприйняття самого роману, який має купу різноманітних фішок, які я умовно поділяю на візуальні та текстові. Наприклад, можна нанести свій телефон до книги – і вона «оживе», – розповів автор.

Новий роман на думку письменника це своєрідна суміш історії та фантастики про двох сестер, які потрапляють у різноманітні історії.

«Я люблю розповідати глядачам про свої нові проєкти, тому цей блок розмови був найбільшим, найдовшим та найгрунтовнішим за всі роки моїх виступів. Я навмисно говорю проєкт, а не книга, тому що мова йде про сесію з 3 книг», – продовжує письменник.

Слід відзначити, що під час літературного вечора був представлений роман письменника – початківця Юрія Даценко «Пастка для різника».

поширити новину: