Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві демонтували незаконно встановлений гараж

У Полтаві демонтували незаконно встановлений гараж

Інспекція з контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста продовжує системний демонтаж незаконно встановлених об’єктів. З початку року в місті демонтували близько 70 незаконно встановлених МАФів, літніх майданчиків.

Відповідно до Правил благоустрою та забезпечення чистоти і порядку міста Полтава, демонтаж встановлених тимчасових споруд та будь-яких конструкцій здійснюють у випадках самовільного розміщення тимчасової споруди, конструкції, недотримання вимог паспорту прив’язки при її встановленні та в разі закінчення строку дії та анулювання паспорту прив’язки, інших дозвільних документів, повідомляють у міській раді.

14 листопада, згідно з рішенням відповідної комісії, відбувся демонтаж гаража по вулиці Кучеренка, 15.

Начальник Інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста Антон Тонконог зазначив:

– За даною адресою були неодноразові скарги від місцевих мешканців про те, що гараж встановлений з порушенням, без дозвільних документів, ще й на місці, де мали бути конструкції для вибивання килимів. Також було відповідне подання від Київської районної у місті Полтава ради. Для того, аби встановити особу власника, ми зверталися до поліції. Наразі її не встановлено, тому було прийнято рішення про демонтаж.

Після демонтажу споруда зберігатиметься на території КАТП-1628. Системна робота Інспекції триває.

поширити новину: