Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У Полтаві боєць-спецпризначенець презентуватиме антивоєнний роман

У Полтаві боєць-спецпризначенець презентуватиме антивоєнний роман

13 листопада о 14.00 у Полтавській обласній бібліотеці для юнацтва імені Олеся Гончара (вул. Олеся Гончара, 25 а) відбудеться презентація роману Віталія Запеки «Цуцик».

Віталій Запека – боєць батальйону спецпризначення «Полтава», фотохудожник, письменник. Автор книжок «Батальйон «Полтава». Роки війни. Фото та розповіді» та тритомника «Слово про війну».

«Цуцик» – антивоєнний роман про події на Сході України. В окремих описаних подіях автор брав безпосередню участь, багато персонажів мають реальних прототипів. Твір мав неймовірний успіх на Книжковому арсеналі у ветеранському наметі.

«На відміну від «окопної» прози, це перший справді антивоєнний роман про події на Сході. Написаний просто і страшно, від імені собаки, але про людську породу. Не про «укрів» та «сепарів», а про людей. Певен, із часом цей роман увійде до скарбниці української літератури. Його розберуть на цитати, екранізують, вшанують найпрестижнішими літературними преміями, вивчатимуть у школі», – пише про роман «Цуцик» харківський літератор Олександр Смурий.