Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві арт-майданчик “Твій Простір” відтепер знаходитиметься на Огнівці

У Полтаві арт-майданчик “Твій Простір” відтепер знаходитиметься на Огнівці

Арт-майданчик “Твій Простір”, який знаходився біля музучилища у Полтаві, “переїхав” у мікрорайон Огнівка. Відтепер вулична сцена знаходитиметься у парку на вулиці Огнівська,5.

На сторінці ГО “City Lab” у Фейсбук пояснюють перенесення тим, що на просторі біля музучилища ймовірно можуть перенести “Коффішку”. Також аргументують реконструкцією вулиці Соборності, яка може розпочатись наступного року.

Огнівку обрали тому, що там є активна громада, яка організовує дозвілля для дітей, не маючи для цього майже ніяких умов.

“Попри те, що цей район відносно новий, його інфраструктура почала розвиватися лише зараз. Створення нового майданчику для культурних подій може стати такою собі “точкою росту” району. Сам парк як локацію для сцени обрали через відповідність найбільшій кількості критерії (доступність, рівнинний рельєф, наявність вільного простору для перебування людей, наявність як освітлених, так і затінених територій, можливість підключення до електромережі, відсутність транзиту безпосередньо через цю частину парку)”, – йдеться у повідомленні на сторінці “City Lab” у Фейсбук.