Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Новосанжарському ІРЦ працює творча студія для талановитих дітей з особливими потребами

У Новосанжарському ІРЦ працює творча студія для талановитих дітей з особливими потребами

За сприяння Українського культурного Фонду на базі місцевого ІРЦ створено «Творчу студію для дітей з особливими освітніми потребами». Девізом студії є: «В особливих дітей – особливі таланти» і це вже доведено на практиці.

На початку літа цього року «Інклюзивно-ресурсний центр» Новосанжарської районної ради Полтавської області взяв участь у конкурсі програми «Інклюзивне мистецтво» та здобув перемогу.
За період існування студії створено виставкову експозицію з 70 картин, причому картини створювалися різними фарбами (акварельними, грушевими, акриловими, масляними, пастельними) та різними способами. До реалізації творчого проєкту було залучено 20 дітей. Але основою позитивного характеристикою процесу уроків по живопису стає професійний супровід фахівцями центру – практичними психологами та реабілітологом, і як результат – звичайні уроки перетворилися у міні-сеанси по арт-терапії. Діти не тільки засвоюють ази по живопису та графіці, а й емоційно розвантажуються, соціалізуються в колективі однодумців.
поширити новину: