Ви тут:
Суспільство 

У Миргороді з допомогою Надзвичайної кредитної програми для відновлення України реалізують два проєкти

У Миргороді з допомогою Надзвичайної кредитної програми для відновлення України реалізують два проєкти

У Миргороді з допомогою Надзвичайної кредитної програми для відновлення України, буде реалізовано два проєкти: “Реконструкція центру естетичного виховання” та “Реконструкція старої будівлі школи № 1 під школу мистецтв”. Уже проведено велика робота у цьому напрямку. Черговим кроком цієї роботи стало затвердження двох Угод передачі коштів позики НКПВУ.

Про це повідомили у Миргородській міськраді.

Рішенням 50-ї сесії депутати затвердили Угоду про передачу коштів позики №13010-05/137 від 11 вересня 2019 року між Міністерством фінансів України, Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Миргородською міською радою Полтавської області та відділом капітального будівництва Миргородської міської ради для забезпечення реалізації проекту “Реконструкція центру естетичного виховання за адресою: вул. Грекова 5 в м.Миргород Полтавська обл.” та Угоду про передачу коштів позики №13010-05/136 від 11 вересня 2019 року між Міністерством фінансів України, Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Миргородською міською радою Полтавської області та відділом капітального будівництва Миргородської міської ради для забезпечення реалізації проекту “Реконструкція старої будівлі школи № 1 під школу мистецтв по вул. Гоголя, 173/2 в м. Миргород Полтавської області”.

Начальник відділу муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту Тетяна Усик нагадала, реалізувати ці два проєкти планують протягом 2019-2021 років за кошти Європейського Інвестиційного Банку. Для реконструкції об’єктів потрібно 55 млн. грн. 41 млн.грн. отримає Миргородська міська рада безповоротних коштів від держави, яка позичила кошти ці у банку і буде повертати кредит і платити відсотки.

поширити новину: