Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Миргороді визначили переможців і лауреатів конкурсу «Учитель року – 2020»

У Миргороді визначили переможців і лауреатів конкурсу «Учитель року – 2020»

20 листопада 2019 року у Миргороді завершився перший тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020». За першість на міському рівні у номінаціях «Початкова освіта» та «Історія» змагалися вчителі п’яти закладів освіти міста.

Аби стати переможцями, 7 учасників конкурсу демонстрували свій досвід під час таких випробувань як «Тестування», «Урок», «Методичний практикум», «Проєкт», «Практична робота», «Методичний експромт». Про це повідомили у Миргородській міській раді.

Найвищі бали отримали яскраві та творчі особистості, які переконали членів журі, продемонструвавши свій високий професіоналізм та здатність реалізовувати найсміливіші новаторські ідеї.

Сьогодні оголошено нові імена талановитих педагогів, які віртуозно володіють своїм предметом, відкриті для нового та готові до змін, є рушійною силою новацій в освіті, провідниками ідеї Нової української школи.

У номінації «Початкова освіта» перемогла Мазіна Ксенія Вікторівна, вчитель початкових класів Миргородської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №5. Вона посилено працює над вимогою нашого часу до вчителя – стати сучасним. Нинішні діти хочуть бачити саме креативних педагогів, які розуміють їх, а конкурс «Учитель року» – чудова платформа для їх розвитку.

Переможцем у номінації «Історія» стала Лоза Катерина Олександрівна, вчитель історії Миргородської гімназії імені Т. Г. Шевченка. Своє головне завдання як вчителя вбачає у формуванні в учнів таких компетентностей, що допоможуть їм бути успішними людьми поза стінами школи.

поширити новину: