Полтавщина Суспільство

У Миргороді відбувся чемпіонат міста з шахів

Наприкінці осені, вже традиційно, відбулися змагання чемпіонату міста Миргорода серед шахістів 1, 2, 3 розрядів. Цього разу у турнірі взяла участь рекордна кількість учасників – 38 спортсменів. Вік учасників – від 7 до 80 років! Поряд з вихованцями Миргородської дитячо-юнацької спортивної школи змагалися досвідчені учасники, неодноразові переможці та призери міських шахових баталій: Ульві Гусейнов, Василь Наконечний, Віктор Лук’янченко.

Про це повідомили у Миргородській міській раді.

Лише в останньому турі визначився переможець турніру – першорозрядник Віктор Лук’янченко. Його результат – 7 очок з 9. Одинаковий результат показав наш гість, другорозрядник Василь Півинський з Великої Багачки, але поступився переможцеві за додатковими показниками. Третю сходинку п’єдесталу посів вихованець Миргородської ДЮСШ першорозрядник Антон Юхименко – 6,5 очок з 9. До першої шістки призерів також потрапили Василь Наконечний (4 місце), Ульві Гусейнов (5 місце), Назар Качур (6 місце).

Кращими серед дівчат стали вихованки Миргородської ДЮСШ: Олена Чопенко (МСШ № 5) – 1 місце, Аріна Овчаренко (ЗОШ № 1) – 2 місце, Марія Парфілова (МСШ № 5) – 3 місце.

Також були відзначені кращі спортсмени серед ветеранів (Олександр Івченко), серед юнаків (Ярослав Мазун), серед другорозрядників (Ілля Журавель), третьорозрядників (Лев Слємзін), шахістів 1 юнацького розряду (Джулія Акулова).

Переможці та призери були нагороджені кубком, медалями та грамотами міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».