Ви тут:
Суспільство Україна 

У Києві з’явилась вулиця Соломії Павличко

У Києві з’явилась вулиця Соломії Павличко

У Голосіївському районі столиці тепер є вулиця української літературознавиці, перекладачки, публіцистки, авторки праць із теорії літератури та історії фемінізму Соломії Павличко.

Про це повідомляє Читомо з посиланням на офіційний портал Києва.

Крім цього Київрада перейменувала ще кілька столичних вулиць, провулків і бульварів.

Зокрема, у Голосіївському районі з’явилися вулиця на честь письменника і перекладача, одного із найвизначніших прозаїків українського «Розстріляного відродження» Валер’яна Підмогильного та української поетки, громадської діячки, дружини В’ячеслава Чорновола Атени Пашко.

У Солом’янському районі найменовано вулиці на честь письменника, історичного романіста, перекладача, лауреата Шевченківської премії Івана Білика, поета, прозаїка, драматурга, перекладача, громадського і політичного діяча Закарпаття, одного із творців Карпатської України Гренджі-Донського та закарпатського мовознавця, фольклориста, історика, настоятеля Ужгородського Свято-Преображенського храму Михайла Лучкая.

Також тепер тут є провулок напівлегендарної народної співачки і поетки часів Хмельниччини, яка входить до переліку найвідоміших жінок давньої і сучасної України, Марусі Чурай.

поширити новину: