Ви тут:
Відео Кримінал Суспільство Україна 

У Києві на Брест-Литовському шосе підірвали відомого бізнесмена

У Києві на Брест-Литовському шосе підірвали відомого бізнесмена

На Брест-Литовському шосе в Києві ввечері 6 листопада невідомий на мотоциклі кинув вибухівку на дах автомобіля Мерседес АА0070MI, який належав бізнесмену Ігорю Салу, що призвело до загибелі однієї людини. Про це Depo.ua повідомило джерело в правоохоронних органах.

За його словами, броньована машина належала російсько-українському бізнесменові, директору великої фармацевтичної компанії Ігорю Салу. Саме на його життя було скоєно замах.

За словами свідків, автомобіль Mercedes-Benz чорного кольору стояв на повороті в напрямку села Чайки. Раптом до машини під’їхав мотоцикліст, кинув у автомобіль вибуховий пристрій і поїхав геть.

Поліцейському з поліції охорони, який перебував в авто, вибухом відірвало голову. Сам Сало і його водій залишилися живі, проте про їхній стан поки нічого не відомо.

Ігор Сало починав свою кар’єру бізнесмена в Росії, проте йому не вдалося зайняти там високу нішу, тому він переїхав в Україну. Тут до 2010 року Сало завів зв’язки і потрапив у “богемну тусовку” завдяки близьким стосункам із “Міс Україна-1995 року” Владою Литовченко.

За даними порталу “Антикор”, бізнесмена підозрюють у кількох рейдерських захопленнях українських підприємств. Першими з них стали “Елітуніверсалсервіс”, ТОВ “СИМП”, ТОВ “Електропівденмонтаж” та інші.

Після спроб знайти себе в будівельному бізнесі Сало перейшов у фармацевтичну галузь. Також відомо, що він пов’язаний з аграрним сектором України.