Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці відбувся меморіальний захід із нагоди Дня гідності та свободи

У Кременчуці відбувся меморіальний захід із нагоди Дня гідності та свободи

Сьогодні, 21 листопада, у Кременчуці з нагоди Дня гідності та свободи біля пам’ятного знаку «Героям Небесної Сотні» відбувся меморіальний захід, у якому взяли участь керівники міста на чолі з міським головою Віталієм Малецьким, захисники сучасної України, представники депутатського корпусу, члени громадських організацій, трудові та студентські колективи, пересічні кременчужани.

Цього дня громада прийшла до пам’ятного знаку, щоб висловити вдячність патріотам України, які в різні роки становлення нашої країни боролися за її незалежність і неділимість, зазначають у Кременчуцькій міськраді. Учасники заходу пригадали події, які 6 років тому сколихнули увесь світ – Майдан та Революцію гідності. Саме вони за роки незалежності України стали одним із важливих іспитів для українського народу. Цей іспит наша країна гідно витримала, демонструючи всьому прогресивному людству свою гідність, своє прагнення до свободи.

Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували подвиг відданих Україні синів і доньок, полеглих у боротьбі за людську та національну гідність. На знак вічної пам’яті про це вони поклали квіти до пам’ятного знаку.

поширити новину: