Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці створили штаб з координації робіт з прибирання снігу

У Кременчуці створили штаб з координації робіт з прибирання снігу

7 листопада виконком Кременчуцької міської ради прийняв рішення «Про забезпечення безперебійного руху транспорту на шляхах та залізницях міста Кременчука в зимовий період 2019-2020 років в умовах сильних снігопадів, снігових заметів, ожеледі і налипання снігу».

Цим рішенням створили штаб з координації робіт з прибирання снігу підприємствами та організаціями міста в зимовий період 2019-2020 років в умовах сильних снігопадів, снігових заметів, ожеледі і налипання снігу для попередження або ліквідації надзвичайної ситуації та затверджено його персональний склад, повідомляє пресслужба Кременчуцької міської ради.

Визначили також перелік автошляхів, які закріплені за підприємствами та організаціями міста для прибирання снігу в зимовий період 2019-2020 років в умовах сильних снігопадів, снігових заметів, ожеледі і налипання снігу з метою попередження або ліквідації надзвичайної ситуації. Затвердили перелік вулиць зони приватної забудови міста для забезпечення снігоприбирання технікою комунальних підприємств в зимовий період 2019-2020 років в умовах сильних снігопадів, снігових заметів, ожеледі і налипання снігу з метою попередження або ліквідації надзвичайної ситуації та перелік підприємств міста, які виділяють автотранспорт та механізми в зимовий період 2019-2020 років в умовах сильних снігопадів, снігових заметів, ожеледі і налипання снігу.

У першу чергу очищатимуть від снігу та посипатимуть піщано-соляною сумішшю (поливання розчином солі) під’їзні шляхи до лікарень та станції швидкої медичної допомоги, мосту через річку Дніпро, дороги, якими проходять маршрути громадського транспорту, розвороти тролейбусів, зупинки громадського транспорту, зливоприймальні колодязі та решітки, тротуари. Під час очищення від снігу вулиць міста розчищатимуть в’їзди до загальноосвітніх шкіл та дитячих садків, розташованих на них.

Для запобігання утворення снігових заметів та ожеледі на території житлової забудови міста управляючі компанії: ТОВ «Житлорембудсервіс», ТОВ «Місто для людей Кременчук», ТОВ ЖЕП «Перспектива» повинні своєчасно очищати прибудинкові території та тротуари від снігу по всій ширині, згортаючи його до пристовбурних кілець дерев.

Керівникам підприємств, організацій та установ усіх форм власності рекомендовано підготувати до роботи дорожні машини та механізми, забезпечити їх необхідним обладнанням, пально-мастильними матеріалами, придбати необхідну кількість  матеріалів для посипання та інвентарю для прибирання снігу і створення безпечного руху транспорту та пішоходів.

поширити новину: