Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці проводять заходи з інвентаризації пожежних гідрантів

У Кременчуці проводять заходи з інвентаризації пожежних гідрантів

Про це йшла мова сьогодні на засіданні міської комісії з питань ТЕБ та НС, де розглядалося питання про стан утримання джерел зовнішнього пожежного водопостачання на території м. Кременчука.

За інформацією заступника начальника Кременчуцького міськрайонного управління Головного управління ДСНС України у Полтавській області Дмитра Майорова, протягом вересня – листопада працівниками управління спільно з фахівцями КП «Кременчукводоканал» проводиться обстеження пожежних гідрантів, які є у місті. Такі роботи вже проведено на правобережній частині міста та на Молодіжному.

За словами заступника директора КП «Кременчукводоканал» Романа Міхєєва, робота з паспортизації пожежних гідрантів на підприємстві проводиться з 2 кварталу поточного року. Проведені перевірки показують, що є гідранти, які знаходяться у робочому стані, є такі, що потребують ремонту або заміни, а також ті, що мають бути виключені з переліку. Роман Михєєв говорить, що із 220 об’єктів, обстежених на лівобережній частині міста, 73 потребували ремонту, 35 з них на даний час вже відремонтовано. Щодня працівниками КП «Кременчукводоканал» проводиться ремонт 2-3 пожежних гідрантів. Цю роботу буде продовжено і в 2020 році.

Перший заступник міського голови Володимир Пелипенко звернув увагу комунальників на необхідність першочергового ремонту гідрантів у зоні житлової забудови, адже коли виникають пожежі, відлік часу йде на секунди, тож від справності протипожежного обладнання залежить життя людей.

поширити новину: