Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці проходитиме всеукраїнська виставка живопису, графіки, скульптури, декоративно-прикладного мистецтва «Мандрівна філософія»

У Кременчуці проходитиме всеукраїнська виставка живопису, графіки, скульптури, декоративно-прикладного мистецтва «Мандрівна філософія»

22 листопада о 15.00 в Кременчуцькій міській художній галереї відкривається всеукраїнська виставка живопису, графіки, скульптури, декоративно-прикладного мистецтва «Мандрівна філософія».

Понад 100 авторів з усієї України та з Німеччини, Франції, Швейцарії, Індії відкривають власний світ творчої свободи, щастя і життєвого шляху. Назва І міжнародного трієнале пов’язана з філософією геніального українського мислителя 18 ст. Григорієм Сковородою. Тема свободи та щастя позачасова і актуальна, саме митці все своє життя вирішують їх власним творчим шляхом, шукаючи і виловлюючи істини в потоках буття, повідомляють у Кременчуцькій міськраді.

В експозиції твори відомих авторів, навіть лауреатів Шевченківської премії, але поруч і невідомі майстри, студенти, чиї імена ми тільки відкриваємо. Глядач побачить традиційні мистецькі практики і сучасні новаторські ремінісценції.

Проект-конкурс «ART NOVA» триває вже 2 рік і результатом його буде нагородження переможців та видання кольорового каталогу. Минулого року відбулась виставка «Ню-арт», наступного року – «У краю сірих перлин».

Виставка діє від 22.11.2019 по 15.01.2020

поширити новину: