Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці презентували виставку картин «Невидима варта» та виставку-реквієм «Війна без строку…»

У Кременчуці презентували виставку картин «Невидима варта» та виставку-реквієм «Війна без строку…»

17 листопада 2019 року у Міському палаці культури співробітники та курсанти Національної академії Служби безпеки України презентували виставку картин «Невидима варта» та виставку-реквієм «Війна без строку…», які присвятили співробітникам української спецслужби та всім українським воїнам, загиблим під час проведення АТО та ООС.

Як повідомили у Кременчуцькій міськраді, міський голова Кременчука Віталій Малецький, який взяв участь у презентації виставок, зазначив, що внесок співробітників Служби безпеки України у справу захисту нашої держави є надзвичайно вагомим. Бійці невидимого фронту гідно виконують найскладніші завдання спецоперацій, спрямованих на захист України, її безпеки, цілісності і незалежності. Керівник міста підкреслив, що українці мають свято берегти пам’ять про кожного із героїв, які віддали своє життя за Україну.

Цей патріотичний проєкт створено у пам’ять про 27 співробітників Служби безпеки України, які загинули під час бойових дій на сході України. Його мета – розповісти українцям про відвагу і мужність спецпризначенців, які загинули захищаючи цілісність та незалежність нашої держави.

Авторами виставки є курсанти Національної академії Служби безпеки України – майбутні співробітники СБУ, навчальні підрозділи яких було названо на честь героїв СБУ. Серед авторів є представники курсу імені полтавчанина – капітана СБУ Геннадія Біліченка, який став першим загиблим військовослужбовцем під час АТО.

 

Портрети героїв, які віддали життя за Україну, презентувала автор виставки картин «Невидима варта», співробітниця СБУ Леся Шиденко. Учасники заходу також мали можливість переглянути один із сюжетів відеопроєкту НА СБУ «Пам’ятаємо» про капітана Геннадія Біліченка, створений за підтримки його родини, друзів та колег.

З 2017 року ці виставки відвідали понад 16 тисяч громадян у 27 містах України. Під час їх проведення було зібрано понад 1 млн. грн.. благодійних коштів, які передані місцевим військовим шпиталям для реабілітації та лікування поранених воїнів.

поширити новину: