Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці планують планують провести капітальний ремонт і реконструкцію мереж зовнішнього освітлення ще на 13 міських вулицях

У Кременчуці планують планують провести капітальний ремонт і реконструкцію мереж зовнішнього освітлення ще на 13 міських вулицях

Міський голова Кременчука Віталій Малецький наголосив, що за умови вирішення всіх процедурних питань  цей проєкт реалізовуватиметься у співпраці з Північною екологічною  фінансовою  корпорацією  НЕФКО. 

Зокрема, в його рамках планується застосувати сучасні технології, переоснастити мережі зовнішнього освітлення та  встановити на них системи автоматичного підлаштування до режимів світла «день-ніч», повідомляє пресслужба Кременчуцької міської ради. Такі роботи передбачено провести на вулицях, які проходять вдовж магістральних шляхів на правому та лівому берегах Дніпра.

Нагадаємо, що у 2016 році Кременчук у співпраці з корпорацією «Нефко»  вже було проведене будівництво та реконструкцію мереж вуличного освітлення, встановлено  сучасні  LED – світильники  на   близько 22 вулицях і провулках правобережжя Кременчука. Дані види робіт проводилися на тих об’єктах вуличної мережі,  де зовнішнє освітлення було відсутнє з 80-х років минулого століття, та де використовувалися лампи  50-ти річної давнини.

поширити новину: