Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці немає підстав для припинення теплопостачання, – директор департаменту ЖКГ Іван Москалик

У Кременчуці немає підстав для припинення теплопостачання, – директор департаменту ЖКГ Іван Москалик

У Кременчуці цьогорічний опалювальний сезон розпочався вчасно та проходить у штатному режимі. На цьому наголосив директор департаменту ЖКГ міста Іван Москалик. Головний комунальник зазначає, що на сьогоднішній день немає ні яких підстав для припинення постачання теплової енергії та гарячого водопостачання на правому та частково на лівому берегах Кременчука, де постачальником таких комунальних послуг є КП «Теплоенерго».

Про це повідомили у Кременчуцькій міськраді.

Директор департаменту ЖКГ підкреслив, що інформація, оприлюднена нещодавно в деяких міських засобах масової інформації, про те, що найближчим часом КП «Теплоенрго» буде відключене від електропостачання, і як наслідок – у його споживачів буде припинене теплопостачання, є не зовсім коректною. Наразі підстав для припинення подачі тепла та гарячої води немає. Є лише робочі моменти у взаємовідносинах між комунальним теплопостачальником і постачальником електричної енергії.

Водночас головний комунальник Кременчука підкреслив, що на сьогоднішній день заборгованість кременчужан перед КП «Теплоенерго» становить понад 27 млн. грн.. Він звернувся з проханням до абонентів підприємства погасити накопичені за попередній період борги та своєчасно сплачувати за спожиті комунальні послуги.

поширити новину: