Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кремечуці відремонтували ще один під’їзний шлях до підприємств Північного промвузла

У Кремечуці відремонтували ще один під’їзний шлях до підприємств Північного промвузла

Ремонт дорожнього покриття по провулку Галузевому у Кременчуці, яке від постійної експлуатації з боку великотоннажного транспорту було вщент ушкодженим, завершено. Кілька тижнів поспіль бригади КП «Шляхове ремонтно-будівельне управління» на цьому об’єкті дорожнього господарства, який є транспортною артерією до підприємств Північного промвузлу, виконували ремонтні роботи. Цього сезону тільки дещо раніше кременчуцькі дорожники відремонтували і дорожнє покриття на вулиці Аерофлотській. Цією дорогою теж рухається вантажний транспорт промислових підприємств Кременчука.

Про це повідомили у Кременчуцькій міськраді.

Укладання нового асфальту на під’їзних шляхах виконувалося із застосуванням сучасних дорожніх технологій за допомогою новітньої техніки. Для збільшення термінів експлуатації покриття дорожники ліквідовували ямковість не методом латання ям, а шляхом укладання асфальту великими смугами.

“Варто відзначити, що проблематичність проведення ремонтних робіт на цих транспортних сполученнях полягає в тому, що вони мають двох балансоутримувачів: місто та район. Свій відрізок шляхів Кременчук відремонтував. Питання про проведення ремонтних робіт на районній ділянці автошляху має вирішуватися на обласному рівні”, – йдеться у повідомленні.

поширити новину: