Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

У Горішніх Плавнях підбили підсумки змагань «Перший крок до Олімпу»

У Горішніх Плавнях підбили підсумки змагань «Перший крок до Олімпу»

У ЗОШ № 1 Горішніх Плавнів підбили підсумки змагання «Перший крок до Олімпу». Фінальним акордом турніру серед учнів 1-4 класів міських шкіл стала яскрава урочиста церемонія нагородження.

Як розповіли у НОК України, «Перший крок до Олімпу» – це дитячі змагання, які дарують його учасникам не тільки нагороди, але й гарний настрій та незабутні емоції. Захід організовано відділенням Національного олімпійського комітету України у м. Горішні Плавні у співпраці з науково-виробничим підприємством «Фероліт».

Церемонія нагородження розпочалася із запального пісенного виступу творчого колективу школи. Після привітань від почесних гостей свята, серед яких був і виконавчий директор відділення НОК України у м. Горішні Плавні Микола Шишліков, розпочалося відзначення школярів. Це були хвилюючі миттєвості для дітей, адже для багатьох з них – це перші нагороди у житті.

Відзнаки учням вручали провідні спортсмени Горішніх Плавнів – представник кульової стрільби – багаторазовий рекордсмен та чемпіон України, переможець міжнародних змагань Олексій Хабаров та чемпіонка Європи U23 з веслування на байдарках і каное Людмила Лузан.

Церемонія завершилась активною руханкою, до якої долучились всі присутні. Енергійні рухи та гарний настрій, з яким діти робили вправи, лише підтвердили, що спорт у ЗОШ № 1 є одним із пріоритетних напрямків, а фізичному розвитку дитини тут приділяють належну увагу.

Система Orphus Поделиться на fb