Ви тут:
Суспільство 

“Танці з зірками”: Хто потрапив до фіналу шоу

“Танці з зірками”: Хто потрапив до фіналу шоу

Цієї неділі, 17 листопада, відбувся довгоочікуваний півфінал «Танців з зірками». У тринадцятому прямому ефірі пари виборювали право виступати в суперфіналі шоу. Заради цього учасники виконали аж по три танці: перший — із класичної бальної програми, другий — разом із суддею проекту, який і поставив хореографію, і третій – «танець за життя».

Перед членами журі стояло непросте завдання: вони мали максимально справедливо оцінити виступи півфіналістів, адже на кону — квитки до суперфіналу, повідомляє 1+1.

 

Тож цієї неділі, на думку суддів, найкраще проявили себе Анна Різатдінова й Олександр Прохоров. Пара показала три неймовірні танці, і серед них — пристрасне танго із Владом Ямою. Загалом за три виступи учасники отримали 109 балів.

На другому місці турнірної таблиці опинилися Ксенія Мішина і Женя Кот. У півфіналі їм пощастило вийти на паркет із Катериною Кухар та виконати казковий хіп-хоп. За цей вечір парі вдалося заробити 107 балів.

Бронзу в тринадцятому ефірі вибороли Володимир Остапчук і Ілона Гвоздьова, які вражали глядачів номером із вибуховим Франсіско Гомесом. Цієї неділі судді оцінили виступи пари в 99 балів.

Замкнули турнірну таблицю півфіналу Вікторія Булітко і Дмитро Дікусар. У тринадцятому ефірі дует у ніжному вальсі поєднався із Григорієм Чапкісом і здобув загалом 86 балів.

Тож турнірна таблиця у півфіналі «Танців з зірками» мала такий вигляд:

поширити новину: