Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Студенти Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» ознайомилися з роботою обласної ради

Студенти Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» ознайомилися з роботою обласної ради

21 листопада в Полтавській обласній раді провели навчальну екскурсію для студентів 1-го та 2-го курсів спеціальності «Менеджмент» Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», які вивчають дисципліну «Державне та регіональне управління».

Студенти зустрілися з першим заступником голови обласної ради Євгенієм Холодом, який розповів про діяльність Полтавської обласної ради сьомого скликання, структуру обласної ради, її повноваження, зокрема в частині прийняття обласного бюджету, управління майном спільної власності територіальних громад області тощо. Також йшлося про впровадження в області реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади, процеси децентралізації, значення молоді у суспільному житті.

Як повідомили у Полтавській облраді, під час екскурсії студенти оглянули зали засідань обласної ради, постійних комісій, ознайомилися з роботою виконавчого апарату обласної ради, поспілкувалися з працівниками виконавчого апарату обласної ради та Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування.

поширити новину: