Ви тут:
Спорт Суспільство 

Стартував чемпіонат України з флорболу серед жінок

Стартував чемпіонат України з флорболу серед жінок

Вся увага флорбольної спільноти 9 та 10 листопада була прикута до міста Ужгород, адже саме воно приймало 1-й тур чемпіонату України з флорболу серед жінок.

Як повідомляє Українська федерація флорболу.

До битви за медалі жіночої першості приєдналися: «VIP» з міста Володимир-Волинський, «New Life» та «Айсберг-Фіміам», що з Луцька, а дівчата з київського «КФК» та львівського «Лемберга» продовжили тішити глядачів яскравими поєдинками. Також хочеться згадати команду «Скіф» з Нового Роздолу, що повернувся до Чемпіонату України.
У матчі-відкритті «Скіф», що підсилився минулорічними чемпіонками з «Янтаря» без проблем здолав дебютанток з «Айсберг-Фіміама» – 9:1. Наступна гра між «New Life» та «КФК» подарувала глядачам менше голів, проте назвати її нудною аж ніяк не можна. Флорболістки з обох команд продемонстрували зразок тактичної і водночас видовищної гри. Лучанки вийшли на 3-й період з перевагою в 2 м’ячі, але київські суперниці вже вкотре продемонстрували, що у флорболі все може швидко змінитися – чотирма голами відповів «КФК» на два від «New Life». Нічию у флорболі можна побачити не так часто, проте у наступному матчі «Лемберг» і «VIP» подарували нам нагоду побачити рівну кількість забитих м’ячів на табло. Львів’янки двічі виходили вперед, але обидва рази дебютантки з «VIP» знаходили в собі сили на гідну відповідь – 2:2 після фінальної сирени.